Події

gallery/234

Workshop «Easy Soap!»
Мило своїми руками - це легко! Захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння відбуватиметься у справжній хіміко-біологічній лабораторії. Під час заняття гість навчиться створювати ароматне мило власними руками, а також дізнається про основні таємниці та хитрощі миловаріння, основні правила комбінування ароматів і їх властивості.

Приєднуйся до "Екологічної інспекції"!

Запрошуємо учнів 9-11 класів до участі в проекті з моніторингу екологічного стану України “Екологічна інспекція”. Він покликаний привернути увагу до проблем навколишнього середовища, а також передбачає створення Всеукраїнських мобільних наукових студій для старшокласників.

gallery/dsc09622
gallery/164a7951
gallery/dsc01134

Одноденні інтенсиви з хімії тепер у Ex Lab!
Ex Lab анонсує появу нового формату курсів – одноденних інтенсивів з хімії. Програми занять, тривалістю 2,5-3 години, дозволяють теоретично і практично опрацювати певну тему. Ваша дитина обожнює експерименти?  Одноденні інтенсиви – ідеальне рішення.

gallery/dsc09773

Ex Lab запускає короткотермінові курси з ІТ

Маємо ще одну цікаву новину! Лабораторія експериментальних досліджень Ex Lab відкриває набір на короткотермінові курси з ІТ для вчителів і дітей. На заняттях відвідувачі матимуть можливість познайомитися з цікавим світом сучасних технологій, навчаться писати комп'ютерні програми, дізнаються все про мову програмування Python та Raspberry Pi.