Навчальний курс “Робототехніка” присвячений мікрокомп’ютерам – напрямку, який бурхливо розвивається. Якщо раніше про них було відомо лише обмеженому колу спеціалістів, бо вони використовувались лише в спецапаратурі, то на сьогодні продано понад 12 млн екземплярів всесвітньо відомого мікрокомп’ютера Raspberry Pi. Саме на Raspberry Pi (RPi) ми будемо вчитися будувати системи для збору, аналізу та передавання інформації, в тому числі, потокового відео.

Сьогодні жодну систему або пристрій не можна побудувати без використання мікроконтролера чи мікрокомп’ютера. Як налаштувати цей «мозок», як навчити його розуміти нас, отримати доступ до нього з мережі, захистити канал передачі даних, як скористатися потужністю RPi для аналізу безпеки мереж, виявлення вторгнення, зробити його інструментом пентестера? Ці та багато інших цікавих та корисних питань будуть розглянуті в експериментах курсу з інформаційних та комунікаційних технологій.

RPi є чудовим “мозком” для різноманітних роботів. Під час занять будуть досліджені питання керування двигунами, передачі потокового відео з “очей” робота, використання ультразвукових датчиків для розпізнавання перешкод. З Raspberry Pi не важко навчити робота “говорити” і навіть реагувати на ваші голосові команди. Впевнені, що отримані базові знання з робототехніки викликають не лише здивування, а й стануть захопленням на все подальше життя.

gallery/initio, raspberry pi controlled robot 1

Курс: 24 заняття (3 місяці) 90/хв заняття, 2 рази на тиждень

Вартість: 200 грн/заняття

(умови співпраці з навчальними закладами узгоджуються окремо)